McKinley

Oferta

zdjęcie fotela

opis

Liczy się efekt

armchair
icon

Indywidualne oparcie

Dzięki unikalnej konstrukcji oparcia możecie Państwo sami zdecydować o stopniu miękkości oparcia, co więcje decyzję tę będzie można zmienić nawet w ciągu dwóch lat od zakupu bez dodatkowych kosztów!

icon

Luksusowy design

Niezwykle wysublimowany design inspirowany luksusową motoryzacją. Oparcie posiada odczepiany zagłówek dla utrzymania fotela zawsze w idealnej czystości.

icon

Najlepsze materiały

Fotel zbudowany jest z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Świetnej jakości ekologiczną skóra, niezwykle precyzyjny mechanizm i pianki najwyższej jakości sprawiają że poczujecie Państwo obcowanie z produktem premium.

zdjęcie fotela

McKinley

Fotele kinowe McKinley powstały z niezwykłego pomysłu połączenia luksusu inspirowanego samochodami klasy premium z lekkim jak chmurka oparciem klasycznego amerykańskiego reclinera. Mamy tu zatem idealnie połączenie komfortu i elegancji. Wszystkie fotele telewizyjne posiadają oparcie z możliwością konfiguracji stref komfortu – z praktycznie nieograniczonymi możliwościami definicji miękkości jego części. Optymalne rozwiązanie dla osób szukających miękkości i wspaniałego odpoczynku.
Indywidualnie zaprojektowany wygląd i funkcjonalność sprawiają, że każdy fotel TV wypoczynkowy spełnia wszystkie potrzeby naszych klientów. W przypadku wyjątkowych oczekiwań jesteśmy w stanie zmodyfikować ten model, dodając kolejne funkcjonalności, na specjalne życzenie naszych klientów.

  Wysokość116cm
  Szerokość85cm
  Głębokość (zamknięty)100cm
  Głębokość (otwarty)170cm

  cechy

  opinie

  quote dot

  Perfekcja w każdym calu

  Fotele z Henry Seating wspaniale skomponowały się z moją salką kinową. Najchętniej w ogóle bym z niej nie wychodził:)

  Komfort i jakość wykonania!

  Komfort i jakość wykonania! Wszystko z najwyższej półki i to wyprodukowane w Polsce!

  Polecam!

  Nie wiedziałem, że w Polsce jest producent tak niezwykłych foteli. Polecam!

  kontakt

  Masz pytania?

  '


   [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

   '

   Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies - Polityka prywatności. Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych - RODO. Więcej dowiesz się TUTAJ.