Inspiracje

portfolio

Inspiracja: Classic Luxe

Wykonaliśmy dla jednego z naszych klientów zaawansowane technicznie prywatne kino z kanapami dla najbardziej wymagających. Laserowy projektor, dźwięk Dolby Atmos oraz najwyższej jakości fotele do kina domowego od Henry Seating. Projekt na wskroś luksusowy, jednak nie niemożliwy do realizacji! Wybraliśmy nasze najbardziej zaawansowane fotele kinowe do domu, przeprojektowaliśmy je na życzenie klienta i dzięki temu stworzyliśmy pokój kinowy marzeń.

Niezwykłe wrażenia podczas oglądania zapewnia gwiaździste niebo na suficie, wykonane w technice światłowodowej. Całość została spięta razem w system inteligentnego domu oraz jest sterowana smartfonem. Nasze fotele do kina domowego wyposażyliśmy w barek oraz stolik z egzotycznego drewna, sprowadzanego specjalnie z Indonezji.

Inspiracja: Classic Casino

Inspiracja: Cinema Noir

Inspiracja: Classic Red

Inspiracja: City Scape

Inspiracja: Space Station

Inspiracja: Haunted House

Inspiracja: Gangster’s Paradise

Inspiracja: American dinner

Inspiracja: Lost Temple

Inspiracja: Orientalna noc

Stanęliśmy przed karkołomnym zadaniem opracowania fotela do kina domowego mocno inspirowanego bogato zdobionymi krzesłami historycznymi. Nasi projektanci zaproponowali to niezwykłe połączenie przepychu oraz użyteczności. Nowoczesna konstrukcja i wnętrze połączone z historycznym wzornictwem. Zwykle umieszczamy tu realizacji, tym razem jednak tak bardzo cieszymy się na ten projekt, że postanowiliśmy umieścić tu jego wizualizację. Czekamy na realizację, która odbędzie się jak tylko budynek powstanie.

kanapa kinowa

Pokój kinowy 2020

Uwielbiamy takie nietypowe realizacje, tworzone zgodnie z założeniami naszych klientów! Prezentujemy więc pokój kinowy w domu, w całości zrobiony na zamówienie - żadnych standardów. Gruby, świecący welur i wspaniałe połączenie kolorystyczne podkreśla klimat pokoju kinowego naszego klienta - miłośnika filmów lat 90-tych oraz Quentina Tarantino. Połączyliśmy kanapy kinowe wraz z łóżkami kinowymi w wymiarze chaise lounge, dzięki czemu stworzyliśmy niepowtarzalny prywatny pokój kinowy.

Design nawiązuje do modelu Whitney, aczkolwiek całość została odświeżona i dostosowana do wymogów materiału. Zmodyfikowaliśmy nasz fotel, by umożliwić klientowi spełnienie marzenia, jakim był pokój kinowy w domu. Teraz może cieszyć się nie tylko designerskim wyglądem, ale i komfortowym meblem, jakim jest kanapa kinowa.

Helios Dream

Cieszymy się, że możemy być częścią tak nowatorskiego projektu jak Helios Dream. Dzięki współpracy wszystkich branż oraz świetnej koordynacji udało się uzyskać niezwykły efekt. Świetny dźwięk Dolby Atmos, obraz 4K od Christie i fotele kinowe od producenta ze specjalnej linii Henry Seating.

Do naszych zadań należało spełnić oczekiwania postawionych przez kino Helios. Kanapy kinowe oraz najwyższej jakości fotele musieliśmy więc przygotować zgodne z otrzymanymi wytycznymi. W podłokietnikach zamontowaliśmy ultrawytrzymałe cupholders z ABSu oraz innowacyjne popholdery, żeby zarówno napoje, jak i popcorn czy nachosy miały swoje bezpieczne miejsce. I teraz ta atmosfera wielkiego kina jest dostępna dla Państwa w zaciszu własnego domu! Zapraszamy do kontaktu.

CinemaCity Budapest

Specjalna wersja fotela McKinley w strefie VIP nowego kina w centrum handlowym Mammut w Budapeszcie. To było wielkie wyzwanie sprostać wymaganiom i oczekiwaniom jednej z największych sieci kinowych na świecie. Tym bardziej cieszymy się z tak niezwykłej realizacji. Fotele do kina domowego posiadają dwusilnikowy mechanizm, który pozwala na niezależne sterowanie podnóżkiem oraz oparciem. Każdy sterownik wyposażony jest w port USB, z którego w wygodny sposób można podładować swoje urządzenie mobilne. W każdym prawym podłokietniku zamontowaliśmy otwierany stolik, a w każdym lewym rewolucyjny popholder - dwufunkcyjny uchwyt na napój oraz popcorn.

kanapa kinowa

Kanapa do kina domowego

Świetny pomysł i precyzyjne wykonanie to nasza specjalność! Nasz klient, kiedy tylko zobaczył nowoczesne kanapy w kinie, wpadł na pomysł, który nas zainspirował. Zachęcił nas do stworzenia projektu kanapy kinowej, czyli połączenia wygody kinowego reclinera z kanapą w dużym pokoju. Z racji braku miejsca w domu na specjalny pokój, postanowił on stworzyć namiastkę kina w swoim salonie. Zatem połączyliśmy 3 dwusilnikowe reclinery razem i dołożyliśmy szezlong.

Design to kompromis pomiędzy fotelem kinowym, a kanapą. Wyszło wspaniale! Ta kanapa do kina domowego to najlepszy dowód na to, że recliner nie musi być w skórze lub ekoskórze. Całość została wykończona łatwą w czyszczeniu i miękką w dotyku tkaniną. Całość w pełni customowa. W Henry Seating wszystko jest możliwe!

Komora normobaryczna

Niezwykłe miejsce potrzebuje niezwykłej oprawy! Niezwykła historia rozwoju leczniczych komór normobarycznych nas urzekła. Doskonale pamiętamy pierwszy telefon dotyczący tej komory i słowa "Będziemy wspólnie leczyć ludzi". No może w naszym przypadku nie tak dosłownie, ale zapewniając komfort wszystkim leczącym się i wzmacniającym w komorze normobarycznej. A to wszystko dzięki zastosowaniu naszych najnowszych foteli! Swoją drogą zachęcamy do poczytania o tym temacie, bo to niezwykły rodzaj terapii, który powstał w Polsce!

producent foteli kinowych

Prywatne kino ok. Bredy

Pod koniec 2018 roku wyposażyliśmy w nasze reclinery prywatne kino w okolicach Bredy. Wykończone czarną skórą ekologiczną idealnie pasuje z fotelami typu rocker zainstalowanymi w kinie. Strefa premium prezentuje się naprawdę wspaniale. W tym wypadku były to fotele o dwóch silnikach z niezależną regulacją podnóżka i oparcia. Dodatkowo fotele wzbogacono o ładowarkę USB i efektowne niebieskie podświetlenie. Podoba Ci się ten pomysł? Już teraz możesz mieć takie fotele do kina domowego w swoim domu!

kanapy kinowe

Kanapa Kinowa

Pierwsza kanapa kinowa w naszym wykonaniu, ale na pewno nie ostatnia! Świetny pomysł naszego klienta na połączenie salonu wraz z kinem domowym został zrealizowany z dbałością o najmniejsze detale. W projekcie domu nie było miejsca na osobny pokój kinowy, a tym bardziej na ogromne kanapy kinowe. Zresztą właściciel obiektu jest niezwykle towarzyskim człowiekiem i woli mieć wszystkich blisko podczas oglądania ulubionych filmów, przy czym nie chce rezygnować z kinowego komfortu. Na jego życzenie przygotowaliśmy więc zupełnie innowacyjną kanapę kinową, wyposażoną w wysuwany elektrycznie podłokietnik, który dodaje smaku i kwintesencji temu projektowi.

Stworzyliśmy więc prawdziwe kino z kanapami na terenie niewielkiego domu prywatnego, które po dziś dzień pozwala całej rodzinie spędzać miło czas i relaksować się podczas seansów filmowych. Kanapa do kina domowego była trafionym projektem, po który sięga coraz większa ilość naszych klientów.

meble do kina domowego

Kino w Jarosławiu

Strefa VIP kameralnego Kina w Jarosławiu na Podkarpaciu. Właściciele chcieli zrealizować swój pomysł na specjalną strefę komfortu, żeby zapewnić widzom maksymalną wygodę. Jako że współprace rozpoczęliśmy na bardzo wczesnym etapie, udało się wygospodarować bardzo dużo miejsca i można było zastosować największy możliwy model naszych foteli!

Jako producent foteli kinowych opracowaliśmy koncepcję oraz przygotowaliśmy nasze fotele tak, by spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających kinomaniaków. Strefa już teraz cieszy się olbrzymią popularnością, tak samo jak nasze fotele kinowe. Do domu, do prywatnego kina bądź małej sali kinowej. Sprawdź naszą ofertę!

Private Cinema Catterick

Kolejna realizacja to prywatne kino w Wielkiej Brytanii. Zaprojektowaliśmy fotel do kina domowego dobrany idealnie pod wnętrze i oczekiwania naszego zleceniodawcy. W projekcie chodziło o fotel nowoczesny, a jednocześnie nienachalny stylem, o prostych liniach i minimalistycznym designie, a jednocześnie z zachowaniem komfortu i funkcjonalności.

Największym wyzwaniem w tym przypadku była bardzo mała ilość miejsca na recliner ze względu na płytkie stopnie. Pomimo tych przeciwności udało się i fotel do kina domowego stanął na sali wspaniałego kina. Resztę rzędów dopełniły kanapy kinowe również naszego autorstwa. Powstało zatem niebanalne wnętrze, skrojone pod praktycznie każdy gust.

Prywatne kino okolice Poznania

Chcesz mieć klasyczne fotele ze swojego ulubionego kina w domu? Dla nas to nic trudnego! Potrafimy zrobić nie tylko ekskluzywne reclinery, ale i też klasyczne fotele do kina domowego. Dzięki temu możemy idealnie odtworzyć atmosferę małego kina albo multipleksu w każdym domu. Nie trzeba nigdzie wyjeżdżać!

W tym przypadku wykonaliśmy realizację prywatnego kina dla naszego klienta. Zaprojektowaliśmy rozszerzoną funkcjonalność oraz niewielkie modyfikacje, jakim zostały poddane nasze fotele kinowe. Producent zawsze dba o najwyższą jakość wykonania, dlatego wybierając Henry Seating nie trzeba martwić się o żywotność materiału. Marzy Ci się taki fotel w domu? Multipleks jest tuż za drzwiami!

Pop-up Pathé

Niezwykły projekt tymczasowego kina, które powstało na dworcu kolejowym w Utrechcie. Przez kilka tygodni w ramach akcji promocyjnej wyświetlane tam były trailery i serwowany świeży popcorn. Przykład małego kina z wykorzystaniem klasycznych foteli do kina domowego. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego podjęliśmy się tego wyzwania i przeprojektowaliśmy fotele teatralne. Producent Henry Seating dobrze zna swoje produkty i wie, które z nich najlepiej spełnią oczekiwania klienta. Już teraz możesz mieć takie fotele do kina domowego w swoim domu!

kontakt

Masz pytania?

'


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    '

    Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies - Polityka prywatności. Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych - RODO. Więcej dowiesz się TUTAJ.