o firmie

Z miłości do foteli

Historia naszej pracowni sięga lat 80tych kiedy to w oficynie kamienicy w centrum Bydgoszczy powstał mały zakład tapicerski. Od samego początku głównym celem było dostarczanie najlepszej jakości i bezkompromisowość rozwiązań. Naszą nadrzędną cechą było i jest słuchanie ludzi. Ludzi niezwykłych. Naszych wspaniałych dostawców, wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach, wybieranych przez nas bardzo pieczołowicie. Słuchanie naszych klientów i ich unikalnych pomysłów, które z radością udaje nam się realizować.Dzięki gromadzonemu latami doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotowywać meble niezwykłe i skrojone idealnie na miarę.

Reagujemy bardzo szybko i od lat śledzimy światowe trendy dlatego z radością możemy powiedzieć, że jesteśmy liderem rozwiązań foteli rozkładanych elektrycznie w Polsce. Skutecznie wprowadzamy to rozwiązanie do kin oraz domów.

arrowDowiedz się więcej

cechy

Liczy się efekt

Efekt. Na końcu tylko to ma znaczenie. Efekt to Państwa zadowolenie. Efekt to produkt spełniający swoje zadanie i wyobrażenie o nim. Efekt to dla nas satysfakcja. To energia do tworzenia kolejnych projektów, do szukania kolejnych nieszablonowych rozwiązań. To motor do ciagłego doskonalenia. Wiemy jak go osiągnąć.

armchair
icon

Forma

W większości jesteśmy wzrokowcami. Mebel musi nam się podobać! Musi swoją formą zachęcać do skorzystania. Samo wzornictwo musi dawać uczucie komfortu. Dlatego oprócz naszych wzorów dajemy Państwu wolną rękę do własnej kreacji. To w końcu Państwa fotel!

icon

Komfort

Kiedy skuszeni wzornictwem postanawiamy w nim usiąść, komfort musi nas przenieść do innego świata. Dać odpocząć. Wspierać w odpowiednich miejscach, a w innych odpuszczać. Jest skrojony na miarę.

icon

Trwałość

Nie wiadomo czy to dobrze, ale człowiek z natury przyzwyczaja się do rzeczy. Szczególnie jak są dobre. Nie chcemy rozstawać się z ulubionymi przedmiotami. Dlatego tak ważne jest, żeby były trwałe i dawały latami dokładnie takie samo zadowolenie jak pierwszego dnia.

cinema

opinie

quote dot

Perfekcja w każdym calu

Fotele z Henry Seating wspaniale skomponowały się z moją salką kinową. Najchętniej w ogóle bym z niej nie wychodził:)

Komfort i jakość wykonania!

Komfort i jakość wykonania! Wszystko z najwyższej półki i to wyprodukowane w Polsce!

Polecam!

Nie wiedziałem, że w Polsce jest producent tak niezwykłych foteli. Polecam!

kontakt

Masz pytania?

'


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    '

    Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies - Polityka prywatności. Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych - RODO. Więcej dowiesz się TUTAJ.