McKinley

Oferta

zdjęcie fotela

opis

Liczy się efekt

armchair
icon

Indywidualne oparciewidualne oparcie

Dzięki unikalnej konstrukcji oparcia możecie Państwo sami zdecydować o stopniu miękkości oparcia, co więcje decyzję tę będzie można zmienić nawet w ciągu dwóch lat od zakupu bez dodatkowych kosztów!

icon

Luksusowy design

Niezwykle wysublimowany design inspirowany luksusową motoryzacją. Oparcie posiada odczepiany zagłówek dla utrzymania fotela zawsze w idealnej czystości.

icon

Najlepsze materiały

Fotel zbudowany jest z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Świetnej jakości ekologiczną skóra, niezwykle precyzyjny mechanizm i pianki najwyższej jakości sprawiają że poczujecie Państwo obcowanie z produktem premium.

zdjęcie fotela

McKinley

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ten niezwykły fotel TV wypoczynkowy, inspirowany luksusowymi samochodami o niesamowitym komforcie. Założeniem projektowym było przygotowanie fotela dla bardzo wymagających klientów, którzy na co dzień obcują z luksusowymi samochodami i lotami w klasach biznes i wyższych. Udało się to osiągnąć dzięki indywidualnemu podejściu do projektu, dzięki czemu efekt końcowy, jakim jest fotel kinowy, zaskoczył nas samych. Warto więc wspomnieć o rewolucyjnej konstrukcji oparcia, będącej połączeniem miękkości i delikatności oraz delikatnego bocznego trzymania. Delikatne kubełkowe oparcie oraz regulowany zagłówek stanowią najmocniejszy punkt tego fotela.

  Wysokość116cm
  Szerokość85cm
  Głębokość [zamknięty]100cm
  Głębokość [otwarty]170cm

  Cechy

  feature
  feature01

  Indywidualna miękkość oparcia

  feature
  02feature

  Ładowarka USB

  feature
  feature03

  Łatwo zdejmowane pokrowce

  opinie

  quote dot

  Perfekcja w każdym calu

  Fotele z Henry Seating wspaniale skomponowały się z moją salką kinową. Najchętniej w ogóle bym z niej nie wychodził:)

  Komfort i jakość wykonania!

  Komfort i jakość wykonania! Wszystko z najwyższej półki i to wyprodukowane w Polsce!

  Polecam!

  Nie wiedziałem, że w Polsce jest producent tak niezwykłych foteli. Polecam!

  kontakt

  Masz pytania?

  '


   [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

   '

   Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies - Polityka prywatności. Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych - RODO. Więcej dowiesz się TUTAJ.