Whitney

Oferta

zdjęcie fotela

opis

Liczy się efekt

armchair
icon

Nowoczesne podejście

Najnowsze technologie użyte do przygotowania oparcia pozwoliły na maksymalne zmniejszenie jego wymiarów dzięki czemu udało się zmieścić całą masę prokomfortowych rozwiązań w tka małym wymiarze.

icon

Zaawansowana mechanika

Dopracowany do perfekcji układ mechaniczny działa sprawnie i delikatnie. Dzięki konfiguratorowi można wybrać fotel w wariancie z równoczesnym ruchem oparcia i podnóżka lub osobno sterowanym oparciem i podnóżkiem.

icon

Najlepsze materiały

Fotel zbudowany jest z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Świetnej jakości ekologiczną skóra, niezwykle precyzyjny mechanizm i pianki najwyższej jakości sprawiają, że poczujecie Państwo obcowanie z produktem premium.

zdjęcie fotela

Whitney

„Prostota może być trudniejsza od komplikacji: trzeba się ciężko napracować nad wydobyciem czystej myśli, która pozwala na prostotę. Ale warto – bo kiedy już się to ma, można przenosić góry”. Steve Jobs. Ten cytat przyświecał projektantowi przy opracowywaniu projektu na fotele telewizyjne Whitney. Recliner został uproszczony do niezbędnego minimum, aby zachować niezrównany komfort i funkcjonalność. Dzięki temu uzyskaliśmy niebanalne fotele telewizyjne rozkładane, idealnie pasujące do nowoczesnego wnętrza. Niezwykle smukły design i nowoczesne technologie sprawiają, że fotel ten posiada unikalny komfort siedzenia.
Fotel telewizyjny elektryczny Whitney jest niezwykle ceniony również ze względu na bardzo długi podnóżek i siedzisko. Całość kompozycji gwarantuje komfortowy wypoczynek nawet podczas najdłuższych seansów filmowych.

 • Łatwo demontowalne pokrycie siedziska
 • Niezwykle płynny ruch stelaża
 • Unikalne wzornictwo

Akcesoria

 • Szeroki wybór przycisków
 • Polipropylenowy uchwyt na kubek
Wysokość105cm
Szerokość80cm
Głębokość (złożony)85cm
Głębokość (rozłożony)150cm

cechy

feature
01feature

Uchwyt na kubek z możliwością personalizacji

feature
feature02

Proste wzornictwo

feature
03feature

Unikalne poduszki

opinie

quote dot

Perfekcja w każdym calu

Fotele z Henry Seating wspaniale skomponowały się z moją salką kinową. Najchętniej w ogóle bym z niej nie wychodził:)

Komfort i jakość wykonania!

Komfort i jakość wykonania! Wszystko z najwyższej półki i to wyprodukowane w Polsce!

Polecam!

Nie wiedziałem, że w Polsce jest producent tak niezwykłych foteli. Polecam!

kontakt

Masz pytania?

'


  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  '

  Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies - Polityka prywatności. Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych - RODO. Więcej dowiesz się TUTAJ.